Tip: je kunt een andere speltak kiezen in bovenstaand menu.


Adressen


Op deze pagina zijn adressen te vinden van vrijwilligers en bestuursleden.


Groepsbestuur (groepsbestuur@drariens.nl)

Naam Functie Telefoon Adres
Pieter Versteegen
pve01@drariens.nl
lidOlieslagershorst 307
7328NR Apeldoorn
Gerard Peeters
gjm.peeters@gmail.com
vertrouwenspersoon (tevens lid)Tussen de Eiken 11
7325HH Apeldoorn
Marion Peeters-Gerritsen secretarisTussen de Eiken 11
7325HH Apeldoorn

Bevers (bevers@drariens.nl)

Naam Functie Telefoon Adres
Michael Madern
mmadern@live.nl
teamleid(st)er06-22158498Kervelstraat 16
7322PT Apeldoorn

Explorers: RA 247 (explorers@drariens.nl)

Naam Functie Telefoon Adres
Peter Liebrechts
p.liebrechts@gmail.com
teamleid(st)erLaan van de Charleston 10
7323SB Apeldoorn

Welpen (welpen@drariens.nl)

Naam Functie Telefoon Adres
Marcia Schotkamp teamleid(st)er06-81479868Drapeniersdonk 161
7326AJ Apeldoorn
Dorien Versteegen leid(st)er06-14589996Figarostraat 17
7323DA Apeldoorn

  Je bent actief onder account bevers! Je rechtenniveau is Bezoeker.

Houd je e-maildres en andere persoonlijke gegevens actueel in het ledenadministratiesysteem van Scouting Nederland!
Je speltak gebruikt deze gegevens om je te informeren over de opkomsten of om contact op te nemen wanneer dit noodzakelijk is.

Je gegevens aanpassen

ARIDA - © 2021 Bart Steens.